Благодійна виставка-аукціон «Не рубай ялинку - подаруй дитині свято»

Організатори та учасники благодійного аукціону, на власному прикладі спробували довести, що незмінний символ та атрибут новорічних свят – пухнаста красуня ялинка, може бути виготовлена з картону, металу, фетру,скла, тканини, тощо.

Екологічна акція, спрямована на збереження лісу, торкнулася не лише екологічного аспекту . Аукціон став ще і соціальним, тому, що кошти від продажу лотів ми зібрали для лікування маленької  7-ми річної дівчинки Наталочки, яка хворіє на рідкісну хворобу, з дивною назвою «алопеція».


- «Мені хотілося, щоб ці ялинки несли в собі трохи більше аніж просто альтернативу натуральним. Екологія – це чудово, але напередодні свят завжди хочеться зробити щось справді добре, комусь допомогти, подарувати те, чого бракує, поділитися чимось…одним словом зробити якийсь достойний вчинок. Для мене ще з дитинства Новий Рік та Різдво мають якесь особливо-магічне значення, а ялинка - це той атрибут без якого неможлива вся ця магія. Тому дуже символічно було б в такий спосіб і допомогти родині 7-ми річної Наталочки, яка дуже потребує фінансової допомоги для лікування їх маленької дівчинки. Лікування та постійна профілактика за кордоном надто витратні і ми дуже надіємося, що зможемо їм хоч трохи в цьому допомогти» - заявила співорганізатор свята,  молода та талановита дизайнерка Катерина Моргентал.

Фото: https://www.facebook.com/APRIORIPUB/posts/567990603286410

Рекомендуем:
этно-велнес отель УнгварЪскій